PRACOVNÍK ÚKLIDU – BRNO STŘED (ŘP. SK. B podmínkou)

Brno

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme šikovného a zdatného muže na pozici pracovníka úklidu.

Pracovní doba: PO – PÁ 8,5 hodiny denně, občasný pracovní víkend.

Náplň práce:

  • strojový a ruční úklid
  • naskladňování a vyskladňování materiálu
  • převážení čistících strojů vozidlem
  • doplňování dezinfekce apod.

Požadujeme:

  • Podmínkou je výpis z rejstříku trestů
  • Ř.P. sk. B
  • Fyzická zdatnost
  • Manuální a technická zručnost
  • Aktivní přístup

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Měsíční mzda: 18.000 Kč
  • Dlouhodobou a stabilní práci
  • Pravidelný měsíční příjem
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Zajímavá a různorodá práce

Životopisy prosím zasílejte na email: nabor@olman.cz.

Pohovory budou probíhat na základě zařazení uchazečů do výběrového řízení.

Pošlete nám na sebe kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Benefity pro zaměstnance

  • Možnost finanční zápůjčky
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
  • Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“
  • V Brně možnost ubytování
  • Možnost dopoledních a odpoledních směn
  • Vánoční večírek
více informací