MZDOVÁ ÚČETNÍ

BRNO - BYSTRC

Hledáme mzdovou účetní s personální agendou

Máte zkušenosti v tomto oboru, naplňuje Vás práce s čísly a nevadí každodenní komunikace s lidmi?

Máte pozitivní přístup a uvítáte práci ve firmě s rodinnou atmosférou a přátelským kolektivem?

Jsme společnost OLMAN SERVICE s.r.o. zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí a hledáme na centrálu firmy v Brně – Bystrci

šikovnou kolegyni na pozici – mzdová účetní.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • detailní znalost mzdové problematiky
  • znalost mzdového programu VEMA podmínkou
  • znalost problematiky zaměstnávání OZP
  • znalost personální problematiky
  • znalost srážek ze mzdy, exekuce a insolvence
  • práce na PC, sada MS Office – Excel aktivně
  • Příjemné vystupování
  • Zodpovědný a samostatný přístup
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem

Co vás čeká

  • kompletní vedení mzdové a personální agendy
  • kompletace personálních podkladů
  • zpracování a správa exekucí a insolvencí zaměstnanců
  • komunikace se státními institucemi
  • roční zúčtování daně z příjmu
  • zpracování statistik a reportů

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí stabilní rostoucí firmy rodinného charakteru
  • přátelský přístup a příjemná atmosféra
  • zaškolení a podpora kolegů při zaučení
  • moderní pracovní prostředí
  • práce na HPP – plný úvazek
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • služební mobilní telefon
  • hrazené školení a další vzdělávaní v dané problematice
  • mzda dohodou (zaručená mzda + pohyblivá složka)

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala a splňujete-li kladené požadavky, zašlete nám Váš životopis s aktuální fotografií na email: nabor@olman.cz.

Rádi se s Vámi osobně potkáme na osobním pohovoru.

Pošlete nám na sebe kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Benefity pro zaměstnance

  • Možnost finanční zápůjčky
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
  • Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“
  • V Brně možnost ubytování
  • Možnost dopoledních a odpoledních směn
  • Vánoční večírek
více informací