Pracovník ostrahy (ZTP)

Brno

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá do svých řad pro různá pracoviště v Brně šikovné pracovníky, osoby se zdravotním tělesným omezením (ZTP)

na pozici pracovník ostrahy - strážný na PCO - pult centrální ochranyNástup možný ihned.

Co budete dělat?

*obsluha pultu centrální ochrany - kamerový systém, práce s PC, jednání s lidmi

Další informace:

Jedná se o HPP, noční směny

Požadujeme:

Osoba ZTP/vozíčkář

Min. základní vzdělání

Trestní bezúhonnost

Pokročilá práce s PC (windows, office)

Komunikativnost

Organizační schopnosti

Spolehlivost

Nabízíme:

Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti

Bezbariérový přístup

Pracovní oděv

Náborový příspěvek až 3.000 Kč po zkušební době a zapracování

Možnost příspěvku na stravování

Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček

Možnost vlastní ubytovny

Další firemní benefity

Kontaktujte nás a získejte dobrou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti v oblasti zajišťování komplexních služeb v oblasti ostrahy.

Bližší informace na telefonu 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na e-mail: nabor@olman.cz.

Pošlete nám na sebe kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Benefity pro zaměstnance

  • Možnost finanční zápůjčky
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
  • Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“
  • V Brně možnost ubytování
  • Možnost dopoledních a odpoledních směn
  • Vánoční večírek
více informací