Objektová vedoucí - Kampus Brno

Brno - MU Bohunice

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště  KAMPUS –Brno - Bohunice šikovnou a spolehlivou OBJEKTOVOU VEDOUCÍ – MISTROVOU ÚKLIDU na odpolední směnu.

Pracoviště: Brno –  Kamenice 5

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vedením kolektivu
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Samostatnost
  • Smysl pro pořádek
  • Znalost prostředí úklidové firmy výhodou
  • Znalost práce s PC

Náplň práce:

  • Řízení kolektivu cca 30 lidí, kontrolní činnost
  • Komunikace se zákazníkem
  • Zajištění služeb – plánování služeb
  • Příprava podkladů ke mzdám
  • Příprava podkladů k fakturaci
  • Zásobování hygienického a dezinfekčního materiálu

Nabízíme:

  • Práci na HPP odpolední směna od 12:00 – 20:30/14:00 - 20:30 hodin dle domluvy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pracovní oděv
  • Možnost příspěvku na stravování
  • Firemní školka Elánek
  • Další firemní benefity

Bližší informace na telefonu 730 186 797, 734 360 001 nebo zasílejte životopisy na email: nabor@olman.cz

Pošlete nám na sebe kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Benefity pro zaměstnance

  • Možnost finanční zápůjčky
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
  • Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“
  • V Brně možnost ubytování
  • Možnost dopoledních a odpoledních směn
  • Vánoční večírek
více informací