Vedoucí provozu úklidu - Brno

Brno

Firma OLMAN SERVICE s. r. o. zajišťující komplexní služby v oblasti správy nemovitostí  hledá šikovnou/ného a spolehlivou/ného pracovníka/ci na pozici

VEDOUCÍ PROVOZU ÚKLIDU na HPP  v Brně. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vedením kolektivu minimálně 20 lidí
  • Výbornou znalost MS OFFICE
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Pečlivost a smysl pro pořádek
  • Praxe v úklidové firmě výhodou

Náplň práce:

  • Řízení většího kolektivu lidí – vedení týmu podřízených pracovníků (pracovníků úklidu), osobní kontrola pracovišť  - zjištění kvality odvedené práce
  • Komunikace s odběrateli služeb (se zákazníkem) ohledně požadavků na úklidové práce
  • Odpovědnost za provozní a ekonomické řízení střediska (svěřených zakázek – úklidu)
  • Řízení kvality zakázek – zajištění bezproblémového chodu střediska
  • Vedení administrativy (emailová a telefonická komunikace, zpracování tabulek a podkladů ke mzdám a k fakturaci)
  • Zásobování hygienickým a dezinfekčním materiálem, vydávání materiálu ze skladu
  • Řešení operativních úkolů dle potřeb

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Služební auto, mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost využití soukromé školky a jeslí Elánek
  • Uhrazení vstupní zdravotní prohlídky
  • Podpora osobního rozvoje a postupu
  • Mzdové podmínky dohodou

Bližší informace na telefonu: 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na email: nabor@olman.cz

Pošlete nám na sebe kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Benefity pro zaměstnance

  • Možnost finanční zápůjčky
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
  • Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“
  • V Brně možnost ubytování
  • Možnost dopoledních a odpoledních směn
  • Vánoční večírek
více informací