Správce objektů - údržbář

Brno, Velká Bíteš

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá do svého týmu šikovného a spolehlivého pracovníka/ci  -

osobu se zdravotním omezením  na pozici   Správce objektů – údržbář.

Pracoviště Brno, Velká Bíteš.  Nástup možný ihned.

Náplň práce:

Provádění  drobných oprav (elektroinstalační, zednické a instalatérské)

Udržování venkovních prostor objektů (sekání trávníku, odklízení sněhu)

Údržba a správa technického vybavení objektů (např. kotlů – plánování revizí)

Starost o odpadové hospodářství

Provádění stavebně – montážních prací menšího rozsahu

Zajišťování a dohled nad montážními, stavebními firmami  při pracích  většího rozsahu

Požadujeme:

Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Vzdělání vyučen v oboru instalatér, elektrikář, zámečník

Trestní bezúhonnost

Manuální zručnost

Samostatnost a spolehlivost

Znalost elektro vyhlášky 50  § 6 výhodou

Nabízíme firemní benefity:

Práci na HPP, pružná pracovní doba

Stabilní práci a příjem

Motivační ohodnocení

Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP

Odměna 500,- Kč za získání dalšího pracovníka OZP

Příspěvek na stravování

Možnost zaměstnaneckých půjček

Bližší informace na telefonu: 730 186 797 nebo zasílejte životopisy zasílejte na adresu: nabor@olman.cz.

Pošlete nám na sebe kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Benefity pro zaměstnance

  • Možnost finanční zápůjčky
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
  • Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“
  • V Brně možnost ubytování
  • Možnost dopoledních a odpoledních směn
  • Vánoční večírek
více informací