Recepční/administrativní pracovnice (pro OZP, OZZ) nástup 1. 5. 2018

Brno - Bystrc, Jakuba Obrovského

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá šikovnou a spolehlivou asistentku recepce – administrativní pracovnici – osobu se zdravotním omezením.

Jedná se o ranní nebo odpolední směnu na zkrácený úvazek na HPP.

Pracovní doba od 7:00 do 12:30 hodin a od 11:30 do 17:00 hodin.

Pracoviště Brno - Bystrc, Jakuba Obrovského, nástup od 1. 5. 2018.

Náplň práce:

Pomocné kancelářské práce

Telefonická komunikace

Zadávání dat do PC

Uvádění návštěv do firmy

Přebírání pošty a balíků do firmy

Požadujeme:

Vzdělání střední odborné

Znalost práce s PC

Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti

Příspěvek na stravování

Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček

Bližší informace na telefonu: 734 360 001, 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na email: nabor@olman.cz.

Pošlete nám na sebe kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Benefity pro zaměstnance

  • Možnost finanční zápůjčky
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
  • Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“
  • V Brně možnost ubytování
  • Možnost dopoledních a odpoledních směn
  • Vánoční večírek
více informací