Administrativní pracovnice (pro OZP, OZZ)

Brno - Bystrc

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí a ostrahy objektů přijme šikovnou kolegyni na pozici administrativní pracovnice v Brně – Bystrci.

Jedná se o chráněné pracovní místo určené pouze pro osoby se zdravotním omezením (OZP, OZZ).

Nástup od 1. 12. 2017. Mzda: 11.000 – 14.000 Kč.

Požadujeme:

nutná znalost práce na PC

ŘP sk. B výhodou

Osoby OZP, OZZ

Náplň práce:

zapisování a evidence dat

sledování monitorů

řešení operativních úkolů

Nabízíme:

práci na HPP, pracovní doba od 7:00 do 15:00 hod.

příjemný kolektiv

zázemí stabilní společnosti

možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček

příspěvek na stravování

pro děti zaměstnanců firemní školka Elánek

další firemní benefity

Bližší informace na telefonu 730 186 797 nebo posílejte životopisy na e-mail: nabor@olman.cz.

Pošlete nám na sebe kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Benefity pro zaměstnance

  • Možnost finanční zápůjčky
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
  • Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“
  • V Brně možnost ubytování
  • Možnost dopoledních a odpoledních směn
  • Vánoční večírek
více informací